تور فرانسه

  راهنمای سفر به فرانسه

  فرانسه یکی از بزرگترین کشور های اروپا و هم مرز با کشور های آلمان، بلژیک، لوکزامبورگ، سوئیس، ایتالیا و اسپانیا است. بریتانیا نیز از طریق کانال انگلیسی با فرانسه هم مرز است.  مساحت فرانسه تقریبا 650 کیلومتر مربع و  پایتخت آن شهر زیبای پاریس است. زبان مردمان فرانسه، فرانسوی و واحد پول رایج در این کشور یورو است.  این کشور که به عنوان دروازه اروپا نیز از آن یاد می شود دارای فرودگاه‌های بین المللی متعدد (که دو عدد از آنها در پاریس قرار دارند)، پایانه کشتیرانی، و راه آهن فرانسه است، که هر ساله میزبان مهمانان بی شمار تور فرانسه است.فرانسه محبوب‌ترین مقصد گردشگری در جهان است. دلایل زیادی وجود دارد که مردم از بازدید از این کشور لذت می برند. از جمله زیبایی‌های طبیعی، آب و هوای فوق العاده، فعالیت‌های تفریحی در فضای باز مثل گلف، موزه‌ها،  گالری های هنری و غیره. در تور فرانسه فعالیت‌های مختلفی وجود دارد که تاریخچه این کشور را خلاصه می کنند و برای بازدیدکنندگان بسیار جذاب است  به خصوص با توجه به گذشته و تاریخ آشفته آن.

  تور فرانسه

   

  مردم و فرهنگ فرانسه

  فرانسه به خاطر غذاها و آشپزی خود بسیار مشهور است. به راحتی می توان گفت که فرانسوسی ها عاشق آشپزی و غذاهای خود هستند. وعده‌های غذایی در فرانسه  همراه با شور و هیجان خاصی میل می شود،  که خانواده ها و دوستان را کنار هم جمع کرده و موجب هم صحبتی ها ی طولانی می شود. یک نمومه معمولی از شام یا نهار فرانسوی دارای 3 تا 4 بخش است، که شامل بشقاب پنیر قبل از دسر می باشد. همچنین مردم فرانسه به مودب بودن و شیک پوش بودن خود مشهورند.

  مردم فرانسه

   

  شهر‌های دیدنی فرانسه

  پاریس پایتخت فرانسه

  با جذب بیش از 45 میلیون گردشگر در سال، پاریس توریستی ترین شهر جهان است، که لغب‌های بسیاری از جمله شهر نورها، شهر عشق، شهر مد و غیره به آن داده‌اند. پاریس به خاطر حس و حال شاعرانه، سرگرمی‌هایش، رستورانهای گران قیمتش، صنعت مد و فرهنگ و هنرش در جای جای جهان شناخته شده است. در کنار نشانه های نمادینش از جمله برج ایفل، طاق پیروزی و کلیسای جامع نوتردام، پاریس منزلگاه معروفترین موزه های جهان مثل موزه لوور و موزه اورسی است. پاریس همیسه اولین مقصد تور فرانسه است.

  پاریس

   

  شهر ریوریای فرانسه

  ریوریای فرانسه یا ساحل ازور که در خط ساحلی دریای مدیترانه واقع شده است مقصد افراد مشهور و ثروتمند جهان است. اگرچه ریوریا برای شهرهای سنت تروپه، موناکو و فستیوال فیلم کن مشهور است اما مقاصد گردشگری کمتر شناخته شده‌ی زیادی نیز دارد  از جمله دهکده های از(eze)، سنت-پل-د-ونس و عطر سازی های گرس(Grasse) و غیره. این منطقه با اینکه از شمالی ترین سواحل دریای مدیترانه است در طول سال دارای آب و هوای معتدل و گرم و بسیار خوشایند است و از برترین مناطق گردشگری در تور فرانسه می باشد.

   

  شهر ریوریای

   

  شهر بوردو فرانسه

  ساخته شده در مجاورت رود گارون و به فاصله ی نیم ساعت از اقیانوس اطلس، بوردو شهر بندری اصلی فرانسه است که با معماری استثنایی، مکان های تاریخی، مراکز خرید و دیدنی های تاریخی  خود در تور فرانسه مشهور است. مرکز شهر بوردو دارای بیش از 350 ساختمان تاریخیست که شامل کلیساهای قرون وسطایی و پل های قدیمی و کاخ های زیبا است. شما همچنین در این شهر می توانید به حومه ی شهر با مناظر طبیعی و روستایی شگفت انگیز سر بزنید.

  شهر بوردو

   

  شهر استرازبورگ فرانسه

  استرازبورگ، واقع شده در مرز فرانسه و آلمان پایتخت ناحیه آلزلس محسوب می شود. این شهر به عنوان مقر پارلمان اروپا و دیگر موسسه های اروپایی از جمله دیوان اروپایی حقوق بشر و شورای اروپا است. مرکز تاریخی این شهر جزیره گراند است که استازبورگ را تبدیل به یکی از بهترین شهرای دیدنی تور فرانسه کرده است. در این شهر ترکیبی از دو معماری فرانسوی و آلمانی وجود دارد و گردشگران می توانند از موزه‌ها، فروشگاه‌ها، کافه‌ها و جاذبه‌های برجسته ی دیگر مانند کلیسای جامع گوتیکی لذت پیدا کنند.

  شهر استرازبورگ

   

  شهر لیون فرانسه

  لیون واقع شده در مرکز رو به شرق فرانسه سومین شهر بزرگ فرانسه است که برای معماری تاریخی، رستوران ها، و دیدنی های فرهنگی تاریخی خود مشهور است. لیون متشکل از بخش های مختلفی ست که هر کدام سهم خود را از گنجینه های دیدنی و جذاب این شهر را دارند. در تور فرانسه خود حتما از این شهر مهم دیدن نمایید.

  شهر لیون

  اطلاعات بيشتر
  عنوان : تور فرانسه
  توضيحات : راهنمای سفر به فرانسه
  منبع : مدیر تور
  بازديد : 1013
  تاريخ درج : 1397/7/23