تور لنکاوی

  تور لنکاوی ودیدنی ها

   چرا باید به لنکاوی مالزی سفر کنیم؟

  تور لنکاوی

  ساحل محشر، باران های دوست داشتنی، سنگ هایی با اشکال خاص و جنگل هایی با حیات وحش رنگارنگ، تنها بخشی از جاذبه های گردشگری نگین مالزی، مجمع الجزایر لنکاوی به شمار می آیند.تور پنانگ ، تور صباح و تور لنکاوی پرطرفدارترین تورهای مالزی هستند. اگر می خواهید به نود و نه جزیره ی کوچک در کنار هم دسترسی داشته باشید و در دل جنگلی بکر به محاصره ی سواحلی زلال درآیید، مقصد مناسب، لنکاوی است. سطرهای آینده چکیده ای است از دیدنی های آرمان شهر لنکاوی که در این دنیای پر آشوب، هنوز اصالت و آرامش خود را حفظ کرده. در انتهای این متن، شاید تور لنکاوی را در اولویت برنامه های خود بگنجانید.

   

  تور لنکاوی

   

  همه ی آن چه در تور لنکاوی تجربه خواهید کرد

  لنکاوی از آسمان دیدن دارد

  این تله کابین که در تصویر بالا نمایش داده شده، شبیه آن هایی که تا به حال تجربه کرده اید نیست. شاهد این ماجرا جهانگردی ست معروف، با سابقه ی بازدید از پنجاه کشور مختلف که خود تور لنکاوی مخصوص به خود را خلق کرده است . او تجربه ی حضور بر آسمان لنکاوی را هیجان انگیز و البته ترسناک توصیف می کند. ارتفاع فوق العاده زیاد خواهد بود و شما از دل جنگل و کوه گذر می کنید تا به منظره ای سیصد و شصت درجه ای دست یابید. اما تجربه شخصی تصویر ذیل ارزشش را دارد. در تور لنکاوی حتما این برنامه را بگنجانید. 

   

  تور لنکاوی

   

  جت اسکی و دنیای زیر آب با تور لنکاوی

  در لنکاوی آب آنقدر زلال است که درونش را می بینید، علاوه بر آن، منظره آنقدر دوست داشتنی است که می توانید یک روز کامل را به ماجراجویی بین صخره ها و جنگل های قرار گرفته در آب بپردازید. البته این کار برای شما در حدود صد و پنجاه دلار امریکایی هزینه بر خواهد بود، اما تجربه ای که در تور لنکاوی از دنیای زیر آب به دست می آورید باور نکردنی خواهد بود.

   

  جت اسکی در لنکاوی

   

  گام گذاشتن روی پل چوبی   

  اگر از آن دسته آدم های پر انرژی و ماجراجو هستید، عاشق این یکی خواهید شد. لنکاوی به تازگی این محل را به روی گردشگران باز کرده و شما می توانید هیجان را در ارتفاعات جنگل تجربه کنید. البته همان طور که ذکر شد، آمادگی جسمانی عنصری تعیین کننده در این باره تلقی خواهد شد.در تور لنکاوی مالزی مسافتی را با  پل چوبی طی کنید.

   

  پل چوبی لنکاوی

  کریستوف کلمب شوید!

  اگر او امریکا را کشف کرد، شما این فرصت را دارید تا با اجاره ی یک قایق، بین جزایر لنکاوی جستجو کنید و ناشناخته ی خود را  در لنکاوی بیابید. شاید جزیره ای جدید باشد و عدد نود و نه را به صد برساند، شاید نقشی جدید بر سنگی مخفی و احتمال هم دارد، لحظه ای خلوت با خود و پی بردن به رازی درونی در دل بکر طبیعت. اگر به منظره ی پایین و توصیفات بالا علاقه مند شده اید، در تور لنکاوی به دنبال Kilim Karst Geoforest Park باشید.

   

  تور لنکاوی

   

  غذاهای دریایی لنکاوی بی نظیرند

  نزدیکی به دریا و رواج بسیار زیاد ماهیگیری در میان اهالی لنکاوی، به شما این امکان را خواهد داد تا متفاوت ترین و لذیذ ترین غذای دریایی که تا بحال امتحان نکرده اید، در میان تور لنکاوی تجربه کنید، تنها توجه داشته باشید که چنین غذایی مخصوص به رستوران های درجه یک نیست،  در تور لنکاوی مثل این را در هر غذا خوری متوسطی پیدا خواهید کرد. از معروف ترین غذاهای لنکاوی می توان لاکسا ، سوپ نودل، ناسی کاندار، نودل سرخ شده و ساتای یا همان گوشت کباب شده با ادویه جات و سبزیجات خاص نام برد.

  غذاهای لنکاوی

   

   پرواز بر سواحل  لنکاوی

  با پاراشوت می توان  پرواز با سواحل لنکاوی را تجربه نمود. پاراشوت در حقیقت بالنی است که با آموزش نکات ایمنی به شما، سوار بر آن شده و  با حرکت قایق رفته رفته از زمین فاصله گرفته و روی سواحل  لنکاوی پرواز می کنید. تنها بدی این است که بیشتر از ده دقیقه اجازه ی لذت بردن از این شرایط را ندارید.با تور لنکاوی از این پرواز لذت ببرید.

   

  پاراشوت لنکاوی

   

  وقت گذرانی در مزارع برنج (شالی زارها)

  تور لنکاوی سراسر از مناظر شگفت انگیز و لنکاوی پر  از آب است و هرجا که آب باشد، برنج هم کاشته می شود. مزارع زیبای  برنج در لنکاوی، تنها  محل کشت نیستند، شما می توانید در آلاچیق ها زمان بگذارنید، با محلی ها هم کلام شوید و زمانی برای نوشیدن چای محلی درنگ کنید.

   

  مزارع برنج لنکاوی

  موزه ی سه بعدی هنر

  موزه  سه بعدی لنکاوی  بزرگترین موزه  هنری در مالزی است.  در این موزه  نقاشی و آثار هنری به صورت سه بعدی از طبیعت وجود دارد که بسیار شگفت انگیز است. همه چیز منظره نیست، اگر اهل هنر هستید، می توانید در تور لنکاوی، تصویر خود را در پرتره ای زیبا و به یادماندنی  از این موزه ثبت کنید.

   

  موزه هنری لنکاوی

   

  اطلاعات بيشتر
  عنوان : تور لنکاوی
  توضيحات : تور لنکاوی ودیدنی ها
  منبع : مدیرتور
  بازديد : 337
  تاريخ درج : 1397/6/24