تور پرتغال

  راهنمای سفر به پرتغال

  پرتغال کشوری توسعه یافته در جنوب غربی اروپاست. پایتخت این کشور لیسبون و زبان رسمی مردم آن پرتغالی است. جمعیت کشور پرتغال تقریبا 10/5 میلیون نفر و پول رایج در این کشور یورو می باشد. دین اکثریت مردم  پرتغال مسیحی و  سایر مذاهب به ندرت یافت می شود. پرتغال کشوری با سواحل شنی فوق العاده، خط ساحلی پیچ و تابدار، شهرهایی با معماری بی نظیر و آب و هوای شگفت انگیز است. در کنار اینها می توان غذای عالی و قیمت های ارزان را اضافه کرد که پرتغال را مقصدی عالی برای تعطیلات تبدیل کرده است. به دلیل دور بودن از مرکز اروپا گردشگران کمتری از  تور پرتغال که نسبت به دیگر کشور های اروپایی به ناحق دست کم گرفته می شود بازدید می کنند. ولی توریست کمتر به معنی تجربه بهتر، راحت تر و ارتباط بیشتر با مردم محلی برای شما است. جنب و جوش و طراوت این کشور مسری است به طوری که خوشحال نبودن در این کشور کاری دشوار است.

   

  تور پرتغال

   

  بهترین زمان سفر به پرتغال

  روزهای آفتابی بی پایان وضعیت آب و هوایی تابستان های پرتغال است، به خصوص بین ماه های ژوئن و سپتامبر که تنها تغییر درجه هوا در طول روز در سراسر کشور یک یا دو درجه بالاتر یا پایین تر از 30 درجه سانتیگراد است. در طی ماه های ژوئیه و اوت که ماه های تعطیلات پرتغال هستند سواحل این کشور در شلوغترین زمان خود و در اوج قیمت ها قرار دارند که باید قبل از تور پرتغال خود این زمانبندی ها را در نظر داشته باشید. همچنین هوا در این زمان برای پیاده روی های طولانی و گشت و گذار بسیار گرم است، پس اگر مایلید گردش‌هایی در شهر و مکان های دیدنی داشته باشید بهتر است در ماه های می یا اکتبر به این کشور سر بزنید. ولی شاید بهترین زمان برای بازدید از این کشور بهار است که شکوفه های بادام حومه‌ی شهرها را فرا گرفته اند یا اوایل پاییز که هوا کمی گرم است و شلوغی تابستان نیز از بین رفته است.

   

  بهترین زمان سفر به پرتغال

   

  جاذبه های گردشگری پرتغال 

   

  لیسبون پایتخت پرتغال

  پایتخت پرتغال لیسبون،  گوهریست در میان شهرها. این شهر رمزآلود، تاریخی و زیبا دارای مردم محلی مهربان و غذاهای فوق العاده است. شما باید در طی تور پرتغال و سفر خود به این شهر از قلعه سنت جورج و از کلیساهای این شهر دیدن کنید. شما به راحتی می توانید در این شهر از زندگی لذت ببرید. و با انتخاب تور پرتغال برای مسافرت از این شهر زیبا دیدن نمایید. 

   

  لیسبون

   

  از باتالهای پرتغال دیدن کنید

  Batalha یکی از شاهکارهای معماری سبک گوتیک در اروپا و از جاذبه های معروف تور پرتغال است.  است، اگر از میان درگاه بزرگ و با ابهت این  صومعه عبور کنید، از نمای داخلی و پنجره های منقوش آن لذت خواهید برد. این ساختمان دارای هفت عبادتگاه است که ناتمام مانده اند. حدود سه ساعت طول می کشد که با اتوبوس از لیسبون به این مکان برسید. در طی تور پرتغال خود از این شهر هم دیدن نمایید.

   

  باتالها

   

  جزایر ازورس(Azores) پرتغال

  گردشگران زیادی در تور پرتغال به این جزایر سفر می کنند.  جزایر ازورس، 9 جزیره حدود 930 مایل دورتر از لیسبون و در فاصله ی یک پرواز دو ساعته از روی اقیانوس اطلس قرار دارند. هر کدام از این جزیره ها دارای سبک زندگی آرام و پر از آرامش، حیات وحش خاص و سواحل شگفت انگیز هستند. این جزایر از هیاهوی شهری دور و برای استراحت و دور بودن از هرج و مرج شهرها بسیار ایده‌آل هستند. این جزایر از محبوب ترین مقاصد تور پرتغال است. 

   

  جزایر ازورس

   

  لاگوس شهری با شور جوانی

  لاگوس شهریست بیشتر برای خوش گذرانی تا بازدید از مکان های تاریخی و نشستن در میدان های اصلی شهر. این شهر برای لذت بردن از آفتاب و برای پرسه زدن در سطح شهر و شام خوردن در کافه ها و رستوان ها ایده آل و فو ق العاده  است. در طول ماه های تابستان این شهر از مقاصد مورد علاقه جوانان از سراسر اروپا و جهان است. و از جمله برترین مقاصد در تور پرتغال به شمار می رود.

   

  لاگوس

   

  از شهر پورتو پرتغال لذت ببرید

  پورتو از رنگی ترین شهر های اروپا است که پرسه زدن در کوچه های باریک و پر پیچ و خم و پلکان ها شیب دارش که به رودخانه دورو ختم می شود می‌تواند از تفریحات بعد از ظهری آن باشد. از دیگر تفریحات این شهر در تور پرتغال می توان به کشتی کروز رودخانه‌ایی، بازدید از کتابخانه Lello & Irmão ، یا بازدید از موزه های شهر، و گشت و گذار در دره دورو اشاره کرد.

   

  پورتو

  اطلاعات بيشتر
  عنوان : تور پرتغال
  توضيحات : راهنمای سفر به پرتغال
  منبع : مدیر تور
  بازديد : 807
  تاريخ درج : 1397/7/23