تور کامبوج

  تور کامبوج و دیدنی ها

  از کامبوج چه می دانید؟

  آیا تا بحال کامبوج بعنوان یک مقصد گردشگری خاص به شما پیشنهاد شده؟ آیا تا بحال به فکر کسب اطلاعات از تور کامبوج بوده اید؟ زیاد دور از ذهن نیست که تا بحال حتی نام این مقصد را هم نشنیده باشید چرا که کامبوج هنوز بکر است و برای بخش عظیمی از مردم دنیا ناشناخته باقی مانده است. ما در این نوشته سرزمین جادویی را معرفی خواهیم کرد که بی شک انگیزه شما را برای بازدید و سفر به آن دو چندان خواهد کرد. جالب است بدانید که تایلند تنها یکی از جذاب ترین مقاصد در این منطقه ی خاص از آسیاست و علاوه برآن مقاصد منحصر بفرد دیگری نیز وجود دارند که رفته رفته در حال تبدیل شدن به مقاصد محبوبی هستند.

   

   کامبوج

   

   تور کامبوج

  همانطور که در بخش قبل نیز اشاره کردیم، کامبوج هنوز ناحیه ای است بکر و کمتر شناخته شده، چرا که به تازگی امنیت خود را بازیافته و با سرمایه گذاری عظیم سعی دارد از طریق گردشگری اقتصاد خود را رونق ببخشد. در نتیجه تعجب نکنید اگر فقر و زندگی اولیه را به چشم دیدید، شما برای مشاهده ی تمدنی اعجاب انگیز که ریشه در تاریخی دور و دراز دارد به کامبوج سفر کرده اید. امروزه طرفداران تور کامبوج رفته رفته زیاد شده و گردشگران و توریستان زیادی تور کامبوج را برای مسافرت انتخاب می کنند. در ادامه، اطلاعات مفیدی از محبوب ترین جاذبه های کامبوج را در اختیارتان قرار می دهیم.

   

  تور کامبوج

   

  برخی از جاذبه های گردشگری در تور کامبوج

  معبد باستانی پره ویهار، اولین نقطه ی بازدید

  به جرات میتوان گفت که اگر فرصت بازدید از معبد پره ویهار را از دست بدهید، تور کامبوج را به بهترین شکل آغاز نکرده اید. پس با ما همراه شوید تا به این مکان مقدس باستانی سری بزنیم. بین مرز تایلند و کامبوج، به ارتفاعات می روید و معبدی را مشاهده خواهید کرد که یادگار قرن های یازده و دوازده میلادی است. سنگ های این معبد، بر خلاف آرامش ظاهری، چالش های بزرگی را از سرگذرانیده اند، از تسلط خدای هندو گرفته تا همین درگیری و آشوب چند سال قبل.  

   

  معابد کامبوج

  اقامت، یکی از مهمترین ارکان تور کامبوج 

  همانطور که همه میدانیم اقامت از جمله مهم ترین ارکان هر سفر است اما در رابطه با تور کامبوج، اهمیت این موضوع دو چندان میشود چرا که با وجود اقامتگاهی که با نام سیهانوکویل شناخته میشود، تجربه ی شما از تور کامبوج کاملا متمایز خواهد بود. این اقامتگاه خاص، امکان لذت بردن از یکی از زیبا ترین و پاک ترین سواحل دنیا را در اختیار شما قرار میدهد، آنجایی که شن های سفید کنار دریا، حس نزدیکی با طبیعت بکر و زیبایی را در وجود شما بر خواهد انگیخت.

   

  اقامتگاه سیهانوکویل

  به پایتخت یک امپراتوری باستانی سری بزنید

  باهر ذائقه و سلیقه ای و با هر هدفی از سفر، آن هم به سرزمینی اعجاب انگیز، باستانی و بکر نظیر کامبوج، تفکر و تدبر در سرگذشت پیشینیان یکی از بخشهای جالب توجه خواهد بود. ایستادن در برابر سازه های عظیمی که یادآور تمامی افرادی ست که در آن زندگی کرده اند و از میان رفته اند، افرادی که بخشی از هویت تاریخی آن منطقه را شکل داده اند.اگر علاقمند به تامل در زندگی گذشتگان هستید و از جاذبه های تاریخی ، باستانی لذت میبرید، بی شک بازدید از کوه کر پایتخت امپراطوری خمر یکی از بیاد ماندنی ترین بخشهای سفر شما به تور کامبوج خواهد بود، جایی که با مجسمه ها، سنگ هایی با ارتفاع باورنکردنی سازه سی متر ، در کنار سرسبزی جنگل و کوهستان، در یاد شما خواهد ماند.

   

  پایتخت امپراطوری

   

  انگکر وات، شاخص ترین معبد کامبوج

  اگر چه سایر جاذبه های تاریخی و طبیعی نیز باعث محبوبیت تور کامبوج شده است اما اصلی ترین جاذبه ی این منطقه ی خاص گردشگری، معابد انگکر وات است. این مجموعه معابد  نه تنها شکوه معماری باستانی را به رخ بازدیدکنندگان میکشند بلکه نشاگر غنای تمدنی باستانی ست که در این محدوده به حیات ادامه میدادند و هم اکنون دانش زیادی از آنها در دسترس نیست.

   

  معابد انگکر وات

   

  حتما شما هم با ما هم عقیده هستید که نمی توان در چند کلمه ی محدود، زیر و بم یک سرزمین ناشناخته و تاریخی را بیرون کشید اما، تلاش ما بازتاب آن چه انتظارتان را می کشد، در قالبی محدود و چکیده وار از تور کامبوج بود.

   

  اطلاعات بيشتر
  عنوان : تور کامبوج
  توضيحات : تور کامبوج و دیدنی ها
  منبع : مدیرتور
  بازديد : 1031
  تاريخ درج : 1397/5/24