تور ایتالیا

  تور ایتالیا

  تور ایتالیا

  ایتالیا کشوری توسعه یافته  و پیشرفته که در گروه برترین کشورهای صنعتی به شمار می رود و یکی از پرجمعیت ترین کشور های دنیاست. کشور ایتالیا از دریاچه های سیسیل و ساردنی و همچنین شبه جزیره ایتالیا تشکیل شده و از لحاظ جغرافیایی در  جنوب قاره اروپا قراردارد. پایتخت ایتالیا شهر رم می باشد که سالیان دراز مرکز سیاسی  و مذهبی این کشور بود و از جمله برترین شهر های تاریخی در دنیا به شمار می رود.امروزه گردشگران زیادی تور ایتالیا را برای سفر انتخاب می کنند.

  دین بیشتر مردم ایتالیا مسیحی ،زبان رسمی در این کشور ایتالیایی و نوع حکومت جمهوری است. واحد پول ایتالیا، یورو وپیش شماره این کشور +49 است.پرچم ایتالیا  متشکل از 3 رنگ قرمز،سفید و سبز و به صورت عمودی است که تفسیرهای زیادی در ارتباط با رنگ های این پرچم وجود دارد.

  برای مشاهده قیمت تور ایتالیا کلیک کنید.

  تور ایتالیا

   

  مردمان ایتالیا

  بیشتر مردم ایتالیا را افراد بومی تشکیل می دهند. ایتالیا به دو بخش شمالی و جنوبی تقسیم می شود که بخش شمالی این کشور شهری تر، صنعتی و اقتصادی تراست و بخش جنوبی آن که بیشتر جنبه روستایی دارد و از لحاظ صنعت و اقتصاد مردم این منطقه ضعیف تر هستند.

  مردمان ایتالیا بسیار شیک پوش هستند و تنوع لباس دربین مردم این کشور رایج می باشند. در حقیقت این مردم به تجملاتی بودن و پوشیدن لباس های رسمی و زیبا اهمیت زیادی می دهند. وجود برند های مختلف در این کشور، ایتالیا را به سرزمین مد معروف کرده است. در تور ایتالیا می توانید از فروشگاه هایی با برند های مختلف دیدن فرمایید. در فرهنگ مردم ایتالیا خانواده نقش مهمی دارد و ایتالیایی به رفت و آمد های خانوادگی ودورهمی های دوستانه و خانوادگی علاقه مند هستند.

   

  مردمان ایتالیا

   

  غذاهای ایتالیایی

  بدون شک غذاهای ایتالیایی جز خوشمزه ترین و پر طرفدارترین غذاهای دنیا است. اگر تور ایتالیا را برای سفر انتخاب کردید سعی کنید تمامی غذاهای ایتالیایی و دسرها را تست کنید. پیتزا و پاستا که از معروفترین غذاهای ایتالیایی است در انواع و مدل های مختلف و با ادویه های مخصوص طبخ می شود. اسپاگتی بلونز،سالاد سزار، پنه پریماورا، لازانیا، استیک، ریبولیتا و.. سایر غذهای لذیذ ایتالیا هستند . از دسرهای خوشمزه ایتالیایی  می توان جلاتو ،تیرامیسو، پاناکوتا، پنفورت و...  را نام برد.

   

  غذاهای ایتالیا

   

  جاذبه های گردشگری ایتالیا
   

  کلوسئوم

  کلوسئوم تماشاخانه ای زیبا و بزرگ در شهر رم است  که قبل از میلاد مسیح ساخته شد.این بنا  به دلیل وقوع زلزله ویران شده است  اما هنوز هم گردشگران زیادی در تور ایتالیا از این بنای تاریخی بازدید می کنند.


   

  کلوسئوم

  پانتئون
   

   پانتئون معبدی است با قدمت دوهزار ساله که در شهر تاریخی رم واقع شده است. کلمه پانتئون واژه ای یونانی و به معنای معبد خدایان می باشد. این معبد به دلیل معماری خاص و زیبا مورد توجه گردشگران و توریستان قرار گرفته است.اگر تور ایتالیا را انتخاب کردید از این بنا دبدن فرمایید.

   

  پانتئون

  جزیره البا
   

   البا جزیره ای زیبا در اطراف سواحل ایتالیاست و سومین جزیره بزرگ این کشور است. امروزه این جزیره به یک جزیره توریستی تبدیل شده که گردشگران زیادی از آن بازدید می کنند. تاریخ این جزیره به ماقبل تاریخ بر می گردد یکی از دلایل شهرت این جزیره پناه بردن ناپلئون به این جزیره در زمان تبعید است. جزیره زیبای البا نیز یکی دیگر از جاذبه ها پرطرفداری است که در تور ایتالیا می توان از آن دیدن کنید.

   

  جزیره البا

  اطلاعات بيشتر
  عنوان : تور ایتالیا
  توضيحات : تور ایتالیا
  منبع : مدیرتور
  بازديد : 5029
  تاريخ درج : 1397/4/7