تور تایلند

  تایلند و دیدنی ها

  تور تایلند

  تایلند کشوری در جنوب شرق آسیا و بین دو کشور چین و هند، با جمعیتی حدود  65 میلیون نفر واقع شده است. پایتخت کشور تایلند شهر بانکوک و زبان رسمی این کشور تایلندی است. مذهب بیشتر مردم تایلند بودایی و واحد پول در این کشور بات است. به دلیل وجود معابد گوناگون در این کشور، تایلند به کشور هزار معبد معروف شده و گردشگران و توریستان زیادی تور تایلند را برای سفر انتخاب می کنند.

   

  آب و هوای تایلند

  کشور تایلند به دلیل قرارگرفتن در کنار دریا و داشتن  آب و هوای استوایی و معتدل، همچنین خاک حاصلخیز پذیرای تعداد زیادی توریست است. جنگل های سبز و زیبا، مناطق کوهستانی، کشتزارهای حاصلخیز، هوای مطبوع و سواحل شنی حیرت انگیز تور تایلند را در گروه پرطرفدارترین تورها  به خصوص در میان ایرانیان قرار داده است.
   

  برای مشاهده قیمت تور تایلند کلیک نمایید.

  تور تایلند

  مردمان تایلند

  فرهنگ مردم تایلند برگرفته از کشورهای جنوب آسیای شرقی نظیر چین و هند است. تایلند مردمانی خونگرم دارد که در همه حال لبخند به لب دارند و با دیدن توریستان با اشتیاق از آنها استقبال می کنند. از آنجائیکه معابد در تایلند جایگاه ویژه ای دارد، وارد شدن به این معابد آداب و رسوم خاصی از لحاظ رفتار و پوشش لباس دارد و عدم رعایت آنها توهین به مقدسات تایلندی ها به شمار می رود. .اگر  تور تایلند را انتخاب کردید حتما به این مقدسات احترام گذارید. خانواده در تایلند بسیار اهمیت دارد وازدواج و تشکیل خانواده با رضایت خانواده دو طرف صورت می گیرد.مردمان تایلند در هنگام دیدار یکدیگر دو کف دست  خود را به هم چسبانده و با خم کردن سر به سمت پایین ادای احترام می کنند.

   

  جاذبه های گردشگری در تور تایلند
   

  گراند پالاس

   معروف ترین بنای تاریخی و جاذبه گردشگری در تایلند گراند پالاس است.این کاخ زیبا در شهر بانکوک قرار گرفته و سالیان طولانی منزل و محل زندگی پادشاه تایلند بوده است.  این بنا با توجه به  معماری خاص و بی نظیر در دسته برترین مناطق گردشگری در تور تایلند است. 

   

  گراند پالاس

   

  جزیره زیبای پوکت

  پوکت بزرگترین و زیباترین جزیره در تایلند است. این شهر در جنوب غربی تایلند واقع شده و در گروه برترین جاذبه های گردشگری دنیا قرا می گیرید. سواحل شنی حیرت انگیز،آب و هوای مطبوع،پوشش گیاهی خاص،بازی های آبی،غواصی وهتل های لوکس با امکانات رفاهی  سبب شده گردشگران  تور تایلند بازدید از پوکت را در اولویت قرار دهند.
   

  پوکت

  شهر ساحلی پاتایا

  پاتایا شهری کوچک و ساحلی  در جنوب شرقی شهر بانکوک ویکی دیگر از شهرهای توریستی در تایلند است.شهر پاتایا نیز به دلیل آب و هوای گرم و مطبوع برای بازی های آبی،جت اسکی، شنا و غواصی بسیار مناسب بوده اغلب توریستان در تور تایلند راغب به بازدید از این شهر ساحلی هستند.اگر تور تایلند را برای سفر انتخاب کردید از این شهر دیدن فرمایید.

  پاتایا

  اطلاعات بيشتر
  عنوان : تور تایلند
  توضيحات : تایلند و دیدنی ها
  منبع : مدیرتور
  بازديد : 3952
  تاريخ درج : 1397/5/9