تور دبی

  تور دبی و دیدنی هایش

  تور دبی

  دبی شهری  بزرگ در کشور امارات اتحادیه عربی است. شهر دبی در جنوب ایران در شبه جزیره عربستان واقع شده و مساحت این شهر 4،110  کیلومتر مر بع و  جمعیت آن تقریبا 2،503،000 هزار نفر است. شهر دبی یکی از توریستی ترین شهرهای جهان به شمار می رود . دبی با امکانات گردشگری به روز و بلند ترین ساختمان های جهان و برج هایی  بلند و مدرن و بزرگترین مراکز خرید و فروشگاه های مدرن در دسته پرطرفدارترین تورهای دنیا قرار گرفته است. با مدیر تور همراه باشید  و تور دبی را دنبال کنید.

   

  آب و هوای دبی

  آب و هوای دبی گرم وخشک  است. این شهر به دلیل کویری بودن در تابستان هوایی بسیار گرم دارد. دبی در فصل تابستان  آفتابی و شرجی است و نمی توان برای مدت طولانی را بیرون از هتل  سپری کرد. میانگین بیشترین درجه دما به 42 درجه و کمترین دما به 14 درجه می رسدو در برخی روزهای سال به 52 درجه نیز می رسد. بهترین فصل برای انتخاب تور دبی فصل پاییز و بهار با دمای هوایی زیر 30 درجه است.

  برای مشاهده قیمت تور دبی کلیک نمایید.

  تور دبی

   

  هزینه سفر به دبی

  آسمان خراش هایی با معماری مدرن و لوکس، تفریحات حیرت انگیز، مراکز خرید  بی نظیر هر شخصی را راغب  به انتخاب تور دبی می کند.در دبی هتل های  لوکس  با امکانات رفاهی فوق العاده برای هر سن حتی کودکان  وجود دارد.  هتل های 1 ستاره تا 5 ستاره که با قیمت و خدماتی متفاوت تقریبا برای هر شخصی با هر توان مالی در نظرگرفته شده است.

   

  غذاها ی دبی

  اگر تور دبی را برای سفر انتخاب کردید فرصتی دارید تا انواع غذاهای لبنانی و عربی را تست کنید. در دبی رستوران هایی لوکس با انواع غذاهای بین المللی و عربی می توان یافت. شترشکم پر که محبوبترین و پرحجم ترین غذا در دبی است  از گوشت مرغ و ماهی و تخم مرغ به همراه گوشت شتر با ادویه های مخصوص عربی طبخ می شود.سایر غذاهای عربی نظیر فلافل، هوموس،گجیا ،شاوارما ومهالابیا را می توان در دسته پرطرفدارترین و لذیذ ترین غذاهای عربی جای داد.

   

  غذهای معروف دبی

   

  جاذبه های گردشگری دبی

   

  برج خلیفه

  برج خلیفه بلند ترین برج جهان با ارتفاغ 828 متر است. طراحی این برج توسط یک شرکت معماری آمریکایی انجام شده است. این برج دارای  واحدهای مسکونی و تجاری با امکانات کاملا رفاهی و هتل هایی لوکس است که در سراسر آن بوی عطرهای برند دنیا به مشام می رسد.بزرگترین فواره جهان نیز در کنار این برج وجود دارد. بازدید از برج خلیفه معمولا جایی است که در تور دبی در اولویت نقاط گردشگری برای توریستان قرار دارد .

   

  برج خلیفه

   

  نهر دبی

  این نهر شهر دبی را به دو قسمت تقسیم کرده است .پل روی این نهرمکان مناسبی برای تماشای شهر دبی است که منظره های زیبا را در دو قسمت از شهر رقم می زند. با قایق سواری در این نهر می توانید دیدنی های اطراف را در این دو قسمت شهر ملاحظه نمایید.صید مروارید و ماهی از جمله کارهایی است که در این نهر انجام می شود. در تور دبی از این نهر  زیبا دیدن فرمایید.

   

  نهر دبی

   

  اطلاعات بيشتر
  عنوان : تور دبی
  توضيحات : تور دبی و دیدنی هایش
  منبع : مدیرتور
  بازديد : 3346
  تاريخ درج : 1397/4/10