تور صباح

  تور صباح و جاذبه های گردشگری

  صباح، جواهری ناشناخته در سرزمین رویایی مالزی

  جزیره صباح، بکر و دست نخورده، محسور کننده و افسانه ای

  اگر مالزی را کشوری ایالتی بدانیم، صباح دومین ایالت بزرگ این کشور است. هرچند که وسعت این ناحیه، کوچکترین جنبه و ویژگی منحصر به فردی است که باعث به وجود آمدن نام و شهرتی جهانی شده. رشته کوه هایی به هم پیوسته و سربه فلک کشیده، تنوع جانوری و حیات وحش استثنایی، انبوه پارک های طبیعی و مصنوعی، فروشگاه های سنتی، فرصت های بزرگ برای ماجراجویی و هزاران هزار جاذبه ی دیگر، تنها بخشی از آن چیزی است که از تور صباح، در قالب توری منسجم به دست خواهید آورد.تور صباح نیز مانند سایر شهر‌های تور مالزی نظیر تور لنکاوی، تور پنانگ  و تور کوالالامپور پذیرای مسافران  و گردشگران زیادی است.

  تور صباح

   

  جاذبه های گردشگری تور صباح

  صباح جزیره ای است قرار گرفته در تقاطع آب های دریای چین و سولو و سلبز. جنگل های بکر استوایی این ناحیه در کنار سواحل زیبا و رنگارنگ از یک سو قدرت محسورکنندگی طبیعت را به شما هدیه می دهد و در طرف دیگر ماجرا، هتل ها و مراکز تفریحی مدرن، تمدنِ سازگار با محیط زیست را به گردشگران، از جمله شما، پیشنهاد می کند.

  در سطرهای پیش رو، آن چه که با بیشترین شدت و حدت در تور صباح تجربه خواهید کرد را نگارش کرده ایم و سعی بر این بوده، مختصر و مفید، تصویری دقیق از این جزیره ی زیبا متبادر سازیم.

  به Kinabalu Park بروید و یک روز کامل در آن وقت بگذرانید

  پیشنهاد ما این است که در گام اول، از قیل و قال دنیا فاصله بگیرید و تورصباح را بر مبنای حضور در آبی گرم و شفابخش بنا نهید. در Kinabalu Park این فرصت را دارید که ده ساعت تمام در ارتفاعات، به صدای جنگل گوش دهید، منظره ی زیر پای خود را نظاره کنید و البته که در سکوت انسانی، سفری اعجاب آور به خویشتن خویش داشته باشید.  

   

  پارک ملی کینابالو

   

  سه روز و دوشب در Land Below the Wind

  شاید بد نباشد که تور تفریحی خود را رنگ و بویی علمی و اکتشافی ببخشید. نمی دانیم به نظریه ی تکامل و اموری از این دست اعتقاد دارید یا نه، اما به هر حال، حضور در طبیعت وحشی که اورانگوتان های نارنجی را در دل خود جای داده، انتخابی است مناسب برای ادامه ی تور صباح در گام دوم.

   

  سرزمسن اورانکوتان ها


  به Kota Kinabalu بروید و پایتخت را بگردید

  پس از دو جاذبه و دیدنی طبیعی، حالا نوبت به بازدید از ساخته های دست انسان می رسد. ساحل شرقی جزیره صباح و یکی از بزرگترین سواحل کل مالزی، مکان مناسبی است تا ببینید تمدن چگونه در حاشیه ی آب و دل جنگل برپا می شود. معماری این جزیره در کنار اصول شهرسازی به کار گرفته شده، ترکیبی است از یافته های علمی امروز و عادات و سنت های کهن. تور صباح شما، بدون بازدید از این شهر، کامل نیست.

   

  کوتا کینابالو مالزی

   

  ورزش های آبی در تور صباح، ساحل Manukan Island Paradise

  نمی دانیم از نظر شرایط بدنی و فیزیکی در چه حالتی قرار دارید اما، اگر به دنبال تجربه ی انواع و اقسام  ورزش های آبی هستید، جایی بهتر  از  Manukan Island Paradise  را در تور صباح پیدا نخواهید کرد. حتی تصویر حضور در این ساحل هم دوست داشتنی و فریبنده است، چه برسد به زدن تن به آب و تجربه ی یک فعالیت ویژه ورزشی .

  تفریحات آبس تورصباح

   

  با رقص محلی چطورید؟ زمانی برای کشف فرهنگ ها

  در فضای باز بنشینید، هوای دوست داشتنی ساحل و شبی پر از ستاره را چاشنی لذت تماشای یک ارائه ی کامل و بی نقص سازید. یکی از اهداف تورهای گردشگری تبادل فرنگی و شناخت انسان های دیگر است، از این رو توصیه می کنیم تور صباح را از قبل با یک تورلیدر قدرتمند هماهنگ کنید. زیرا گاهی برنامه هایی محلی و کوچک در قسمت های مختلف این جزیره برپا می شود که فقط شخصی با تجربه که چندین بار گزارش به آن جا خورده از چند و چون آن ها با خبر است.

  رقص محلی

   

  اطلاعات بيشتر
  عنوان : تور صباح
  توضيحات : تور صباح و جاذبه های گردشگری
  منبع : مدیرتور
  بازديد : 1637
  تاريخ درج : 1397/7/22