تور پنانگ

  تور پناتگ و دید نی هایش

  پنانگ، جزیره‌ی محبوب گردشگران

  پنانگ، یکی از جزایر اصلی مالزی و سومین شهر بزرگ این کشور است که در شمال غربی مالزی قرار دارد و به علت جاذبه‌های طبیعی، مراکز خرید متنوع، غذاهای خوشمزه‌ی آسیای شرقی، آب‌وهوای استوایی و طیف وسیعی از اقامتگاه‌ها، در سال‌های اخیر موردتوجه گردشگرانی از سرتاسر دنیا قرارگرفته است .به همین علت استقبال از تور پنانگ، در چند سال اخیر افزایش یافته است.تور پنانگ ، تور صباح و تور لنکاوی پرطرفدارترین‌های  تور مالزی هستند. مرکز جزیره پنانگ، جورج تاون نام دارد. این منطقه تلفیق جذابی از هنر و معماری شرقی و غربی است؛ به‌عبارتی‌دیگر، نمونه‌ی جالبی از زندگی مسالمت‌آمیز ملیت‌ها و فرهنگ‌های متفاوت را می‌توان در جرج تاون دید. به‌علاوه بسیاری از بزرگ‌ترین مراکز خرید مالزی را می‌توان در جرج تاونِ پنانگ یافت؛ جایی که امکان ندارد با هر سلیقه و بودجه‌ای از آن‌ها دست‌خالی بیرون بروید.

  ازآنجایی‌که پنانگ یکی از جزایر پیشرفته و آرام مالزی است، بسیاری از مسافران با استفاده از تور پنانگ، از این منطقه ی زیبا بازدید می کنند. جالب است بدانید تنها 355 کیلومتر میان پنانگ و کوالالامپور، پایتخت مالزی، فاصله است که به سه روش زمینی، هوایی و دریایی می‌توان آن را طی کرد؛ بنابراین به یاد داشته باشید در سفر به مالزی می‌توانید به‌راحتی خود را به پنانگ زیبا برسانید.

   

  جزیره پنانگ

  جاذبه‌های گردشگری جزیره پنانگ

  در ادامه به بعضی از مهم‌ترین جاذبه‌های گردشگری جزیره پنانگ می‌پردازیم، جاذبه‌هایی که سر زدن به آن‌ها در سفر با تور پنانگ، واجب است.

  پل پنانگ

  پل پنانگ از جاذبه‌های معماری است که پیشنهاد می‌کنیم، در صورت سفر با تور پنانگ، دیدن آن را به‌هیچ‌عنوان از دست ندهید. این پل 13.5 کیلومتری سومین پل بزرگ دنیا و بزرگ‌ترین پل مالزی به‌حساب می آید و پنانگ را به کوالالامپور متصل می کند. پیشنهاد ویژه‌ی ما این است که برای طی کردن مسیر کوالالامپور تا پنانگ، در صورتی که فرصت دارید از پل پنانگ استفاده کنید تا در کنار لذت بردن از معماری زیبای این ابر سازه، از مناظر دیدنی پنانگ لذت ببرید و به‌جای پرداخت هزینه‌های هنگفت هواپیما، سفر مقرون به صرفه ای را تجربه کنید.

   

  پل پنانگ

  خیابان هنرِ پنانگ

  این خیابان در مرکز پنانگ یعنی جرج تاون قرار دارد و شامل آثاری از نقاش معروف لیتوانیایی، ارنست زاچرویک است. این نقاشی ها بیانگر فرهنگ و سبک زندگی اهالی جزیره پنانگ است و از سال 2012 تا کنون یکی از مقاصد موردعلاقه‌ی گردشگران، برای عکاسی است. بی شک قدم زدن در خیابان هنر پنانگ و دیدن نقاشی های بامزه‌ی خیابانی، لذتی وصف‌ناپذیر دارد. پس در سفر با تور پنانگ، سرزدن به این خیابانِ منحصر به فرد را از دست ندهید.

  خیابان هنر پنانگ

  تپه پنانگ

  تپه پنانگ یکی از جاذبه‌های طبیعی، این جزیره است که گردشگران بسیاری برای فرار از آب و هوای گرم و شرجی پنانگ به آن پناه می برند و یکی از مقاصد ویژه ی تور پنانگ است. در ابتدای ورود به تپه پنانگ، با پل عشاق روبه رو می شوید که پر از قفل هایی است که به نشانه ی عشق به آن زده شده است. برای دسترس به تپه پنانگ می توانید از اتوبوس و قطار کابلی استفاده کنید.در خنکای تپه پنانگ و طبیعت زیبای آن، گونه های خاص گیاهی و جانوری را ببینید تا بتوانید انرژی لازم برای بازگشت به زندگی پرهیاهوی شهری را به دست آورید.

   

  بپه پنانگ

  معابد بودائی‌های پنانگ

  جزیره پنانگ پر از معابد بودائی است که هرکدام از آن‌ها به کشورها مختلفی تعلق دارد و سرزدن به آن ها، یکی از اجزای جدا نشدنیِ تور پنانگ است. یکی از معروف‌ترین معابد بودائی پنانگ، معبد چینی‌های کوان یین است که در جرج تاونِ پنانگ قرار دارد و با تزیینات قرمز و زیبای چینی، دل بازدیدکنندگان بسیاری را می برد. از دیگر معابد پنانگ می توان به Thai budhist temple و Brumess budahist temple اشاره کرد.

   

  معبد پناتگ

   

   دیگر جاذبه‌های پنانگ

  پنانگ جزیره ای است به علت تنوع گسترده ی جاذبه ها در آن دچار کمبود وقت می شوید. از دیگر جاذبه‌های پنانگ می توان به پارک‌های طبیعی، سواحل طلایی زیبا، مراکز خرید و رستوران‌های مجلل و... اشاره کرد. اگر دوست دارید سفر به یادماندنی را به مروارید شرق، داشته باشید، می توانید با استفاده از تور پنانگ، بدون دردسر به همه ی نقاط دیدنی این جزیره، سربزنید.

   

  جاذبه های پنانگ

   

  اطلاعات بيشتر
  عنوان : تور پنانگ
  توضيحات : تور پناتگ و دید نی هایش
  منبع : مدیرتور
  بازديد : 1261
  تاريخ درج : 1397/6/24