تور کرابی

  تور کرابی و دیدنی ها

  از کرابی تایلند چه می دانیم؟

  تور کرابی

  هشدار؛ پس از مطالعه ی این مقاله، درباره ی زیبایی مناظر طبیعی، مشکل پسند تر خواهید بود.

  کرابی استانی است از کشور تایلند، کشیده شده در خط ساحلی؛ اما این تنها ساحل نیست که کرابی را تبدیل به جاذبه ی اول گردشگری تایلند کرده، بلکه حضور بی شمار جزیره هایی کوچک و بزرگ در فواصل دور و نزدیک مکانی پدید آورده که از تصور انسان نیز خارج است. هرچند نمی توان بهشت کوچک تایلند، کرابی را در مقاله ای محدود توصیف کرد اما، می کوشیم چارچوبی در اختیارتان قرار دهیم، تا بتوانید برنامه ی سفر آینده را، بر مبنای تور کرابی تهیه کنید.

  تور کرابی

   

  دیدنی ها و جاذبه های گردشگری کرابی

   

  ساحل دریا از قاب غارها

  کرابی را میتوان در ماسه هایی سفید مثل برف، ساحلی زلال، منظره ای غیر قابل توصیف، آفتابی ملایم و سکوتی دلپذیرخلاصه کرد. اگر در پی تجربه ای متفاوت از سفر به منطقه ای ساحلی هستید تور کرابی بی شک میتواند یکی از بهترین تصمیمات باشد. نگین گردشگری این منطقه ساحلی ست که بنام Railay شناخته شده است، آنجا که به گفته ی محلیان و عموم گردشگرانی که ازین منطقه بازدید کرده اند؛ شهرت کرابی و تورهای این شهر، تا حد زیادی مرهون همین منطقه ی زیبا است. هرچند که ایستادن کنار ساحل حس و حال خود را دارد اما توصیه می کنیم حتما به درون غارها هم سری بزنید.

  سواحل کرابی

   

  پارک جنگلی ملی تانگ تئو، جنگلی در آب، فقط شیرجه بزنید

  تصویری که در پایین مشاهده می کنید، نمایی است از پارک جنگلی ملی تانگ تئو،که در کف خود آب دارد و زیر آن، ریشه و بخشی از تنه ی درختان کهن دیده می شود و سطح رویش، شاخ و برگ سبز و زیبای طبیعی است. اگر اهل شیرجه زدن هستید که هیچ، خود بهتر از ما می دانید که باید در آن آب زلال و عمق مناسب چه کنید، اما در صورتی که فعالیت بدنی به آن شکل در خون شما نیست، کافی است دست به دوربین شوید، چرا که زیباترین عکسهای شما از تجربه ی تور کرابی در این قسمت گرفته خواهند شد.

   

  پارک جنگلی ملی تانگ تئو

   

  متفاوت ترین غار طبیعی، تام وات سوا

  اگر در کنار بازدیدهای طبیعی، مشتاقید تا به فرهنگ و تاریخ هم بپردازید، توصیه می کنیم در طول برنامه های تور کرابی حتما سری به تام وات سوا بزنید؛ مکانی که برای رسیدن به آن، باید بیش از هزار پله را طی کنید و سپس، پاداش شما، رسیدن به جای پای خودِ بودا خواهد بود.

   

  تام وات سوا

   

  کرابی به فی فی نزدیک است، یک تیر و دو نشان

  نمی شود به دنبال تور تایلند باشید و نام فی فی را نشنیده باشید. اگر تور کرابی را در برنامه گنجانده باشید، بد نیست تنها چهل دقیقه قایق سواری را به جان بخرید و از جزایر فی فی هم دیدن کنید. سواحلی که فرصت یک روز استراحت کامل و دلچسب را در کنار طبیعتی منحصر بفرد در اختیار شما قرار میدهد.  

   

  جزیره فی فی

   

  تمامی شواهدی که در این مقاله ذکر شد بطور خلاصه صرفا قصد تبیین دلیلی را داشتند که شما بعنوان یک فرد عاشق سفر، نباید فرصت بسیار مطلوب و متفاوت این تجربه ی خاص یعنی تور کرابی را از دست بدهید، چرا که طبیعتی بکر و جامعه ی محلی با آغوش باز در انتظار گردشگران هستند.

   

  اطلاعات بيشتر
  عنوان : تور کرابی
  توضيحات : تور کرابی و دیدنی ها
  منبع : مدیرتور
  بازديد : 1116
  تاريخ درج : 1397/7/23