تور گرجستان

  تور گرجستان

  تور گرجستان

  گرجستان کشوری است که از لحاظ جغرافیایی در مرز اروپا و آسیا قرار گرفته است به همین دلیل آن را اوراسیایی نامیدند . پایتخت گرجستان شهر زیبای تفلیس و یکی از مشهرترین پایتخت های دنیا به شمار می رود. زبان مردم گرجستان، گرجی و به وسیله الفبای گرجی نوشته می شود.دین مردم  گرجستان مسیحیت و  واحد پول آن لاری  است. افراد زیادی سالیانه تور گرجستان را برای سفر انتخاب می کنند. برای آشنایی بیشتر با این کشور با مدیر تور همراه باشید.

  آب و هوای گرجستان

  آب و هوای کشور گرجستان به دلیل وجود رشته کوه های  قفقاز  مانع از بروز سرما و گرمای شدید به این کشور می شود. کشور گرجستان دارای آب وهوای متنوعی است در مناطق شمالی گرجستان آب و هوای مرطوب با بارش باران به چشم می خورد و هر چه به ارتفاع بالاترنزدیک شویم دمای هوا کمتر شده و تنوع آب و هوایی را در مناطق پایین و بالای گرجستان می توان مشاهده نمود بطوریکه  مناطق پایین  گرجستان هوای گرمی  و مناطق کوهستانی هوایی سرد را دارند. آب و هوای گرجستان در مقابل با هوای تهران معمولا 10 درجه خنک تر است.

  برای مشاهده قیمت تور گرجستان کلیک نمایید.
  تور گرجستان

   

  جاذبه های گردشگری و دیدینی ها در تور گرجستان

  گرجستان سراسر از دیدنی و مکان های تاریخی است که گردشگران زیادی از سراسر دنیا سالیانه  تور گرجستان را برای مسافرت انتخاب می نمایند.امروزه روند افزایش توریست در این کشور بسیار قابل ملاحظه است. به خصوص ایرانیان زیادی تور گرجستان را برای مسافرت انتخاب نموده و یا در این کشور به کسب و کار و صنعت های مختلف پرداخته اند. در ذیل  برخی از جاذبه های گردشگری گرجستان را معرفی می کنیم.
   

  تفلیس پایتخت تاریخی گرجستان
   

  تفلیس پایتخت کشور گرجستان و بزرگترین شهر این کشور است.  جمعیت این شهر تقریبا 1.5 میلیون نفر است. تفلیس دارای مکان های تاریخی و بناهای قدیمی و سراسر از دیدینی ها و جاذبه های گردشگری است گردشگران پس از ورود به این کشور  ابتدا از این شهر دیدن می کنند.  کشور گرجستان دارای کلیسای متعدد و زیادی است از جمله بزرگ‌ترین کلیسای جهان که  ارتدکس نام دارد  و در تفلیس قرار دارد. شهر تفلیس دارای طبیعتی زیبا و اروپایی است که این امر سبب شده گردشگران زیادی تور گرجستان را برای سفر انتخاب نمایند.

   

   تفلیس

  حمام سولفور 
   

  حمام های سولفور و یا حمام گوگردی یکی از جاذبه های گردشگری این کشور است.  اکثراین حمام ها در منطقه تفلیس قدیم  واقع شده است. و آب این حمام ها مستقیما ازچشمه های آب گرم  سرازیر می شود و به همین دلیل خاصیت درمانی دارد. در این حمام ها خدماتی مانند حمام خصوصی،ماساژ به صورت دریافت هزینه مجزا ارائه می گردد. این حمام ها در  سراسر گرجستان به تعداد مشخص وجود دارد و در هر شهری از گرجستان قابل دسترسی هستند .حمام شاه عباس یکی از حمام های معروف است که در شهر تفلیس واقع شده و دارای معماری زیبا و خاص است. در تور گرجستان از این حمام ها دیدن نمایید.

  حمام سولفور گرجستان

  کلیسای کاشوتی

  کلیسای کاشوتی در مرکزشهر تفلیس واقع شده و یکی از جذاب ترین جاذبه های گردشگری در این شهر به شمار می رود.کلیسای کاشوتی به دلیل رنگبندی خاص و معماری بی نظیرش آرامش عجیبی را به این کلیسا داده و زیبایی آن را دو چندان برابر نموده است.این کلیسا برای گردشگران بسیار جذاب بوده و توریستان زیادی در تور گرجستان از آن دیدن می کنند.

   

  کلیسای کاشوتی

  اطلاعات بيشتر
  عنوان : تور گرجستان
  توضيحات : تور گرجستان
  منبع : مدیرتور
  بازديد : 2130
  تاريخ درج : 1397/5/21